Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Błażowa

Obszar usług: Błażowa - powiat rzeszowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była stale odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w Google ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do obszaru działalności i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Błażowa

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego podania wartości stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce istotną z punktu widzenia Google. Dobrze zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy także bez wersji CMS. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Błażowa

Czy dysponujesz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wybadać gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić stronę www od podstaw zachowując czas oraz środki. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Błażowa

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już we wczesnej fazie ich projektowania, aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby polepszyć jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Błażowa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a użytkowością. Klienci, a również sami projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotu z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeśli masz odczucie, że Państwa strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł dobry okres, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Nierzadko jednak konieczna jest modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga