Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Głogów Małopolski

Obszar usług: Głogów Małopolski - powiat rzeszowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do zakresu działalności oraz grupy docelowej, dla której jest przygotowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Głogów Małopolski

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania wartości wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści w postaci: wyświetleń, zgromadzeniu większej ilości partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Głogów Małopolski

Czy masz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej zaprojektować portal www od początku przyoszczędzając czas i środki finansowe. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, że nasza strona www tylko się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Głogów Małopolski

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już we wczesnym etapie jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość zbędnych kosztów. Wielokrotnie klienci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby podciągnąć jej efektywność oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z decydujących aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Głogów Małopolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny www należy w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak również wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy oprócz tego skupiają się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. Jeśli odnosisz odczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wyszukiwarkach. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga