Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ rzeszowski

Obszar usług: Rzeszów, Dynów, Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Głogów Małopolski, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zakodowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w Google ponieważ są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas praca jest w każdym aspekcie dobrana do niuansów branży i grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
rzeszowski

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy aspektów. Podstawowe z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Prawidłowo wykonana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większych wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowych kontrahentów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
rzeszowski

Czy użytkujesz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozszyfrować gdzie leży przyczyna problemu. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować witrynę www od podstaw oszczędzając czas oraz środki. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza witryna się po prostu zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
rzeszowski

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby usprawnić jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z ważnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację ważnych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www rzeszowski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Kontrahenci, ale także projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. A więc gdy odnosisz przeczucie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to przyszedł dobry czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wyszukiwarkach. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przedsięwziąć działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga