Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Świątniki Górne

Obszar usług: Świątniki Górne - powiat krakowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie dostosowana do sfery biznesu oraz grupy docelowej, dla jakiej jest programowana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Świątniki Górne

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: większych wyświetleń strony, zgromadzeniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Świątniki Górne

Czy użytkujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy ustalić gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami lepiej wykonać portal www od zera oszczędzając czas oraz fundusze. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego dodatkowo oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy witryny znacząca jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Świątniki Górne

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już we wczesnej fazie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości dodatkowych środków. Dosyć często klienci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy zmienić aby podciągnąć jej efektywność i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z najważniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Świątniki Górne

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony internetowej warto w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem strony, a użytkowością. Klienci, a także wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony www, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc jeśli odnosisz odczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł właściwy okres, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zabrać się za działania. Często bywa tak że konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga