Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Krzeszowice

Obszar usług: Krzeszowice - powiat krakowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w Google ponieważ są projektowane solidnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona internetowa jest w każdym calu przystosowana do sfery branży i grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Krzeszowice

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Podstawowe z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania wartości stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie znaczącą z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, pozyskaniu nowych klientów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Krzeszowice

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się sprecyzować gdzie leży powód niepowodzenia. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować stronę www od nowa przyoszczędzając czas oraz środki. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji oraz naprawy strony znacząca jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Krzeszowice

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość kolejnych środków pieniężnych. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz widzialność w Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Krzeszowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony internetowej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, ale także projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny www, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Twoja witryna nie działa właściwie, to nadszedł właściwy moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przystąpić do działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga