Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ krakowski

Tworzenie stron internetowych krakowski, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Kraków, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była stale aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane profesjonalnie i zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest we wszelkim calu dobrana do obszaru branży i grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
krakowski

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie znaczącą z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Umiejętnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy również bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zadzwoń do nas!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
krakowski

Czy dysponujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się zdiagnozować gdzie leży powód problemu. W zakres naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie prościej wykonać stronę od zera przyoszczędzając czas oraz środki. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza strona najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja stron może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu www istotna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
krakowski

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już na samym początku ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość kolejnych kosztów. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!

Strony www krakowski

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www należy w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Klienci, a także projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemu z określeniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku gdy masz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa właściwie, to nadszedł dogodny czas, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przystąpić do działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator