Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Skawina

Obszar usług: Skawina - powiat krakowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalności biznesu oraz grupy docelowej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Skawina

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości strony www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego podania kosztu wykonania strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy również bez wersji CMS. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści w postaci: wyświetleń strony, sprowadzeniu kolejnych partnerów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Skawina

Czy masz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozgryźć gdzie jest powód niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele lepiej wykonać witrynę www od podstaw zachowując czas i pieniądze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona www się po prostu postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny www może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Skawina

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już na wczesnym etapie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość powtórnych środków pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby uefektywnić jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Skawina

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny www należy szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a użytkowością. Klienci, a także sami projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemów z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci poza tym zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc jeśli masz wrażenie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to przyszedł idealny czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Nierzadko jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga