Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Skała

Obszar usług: Skała - powiat krakowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce gdyż są projektowane fachowo oraz zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do obszaru branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest programowana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Skała

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie stworzona i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy również bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, zgromadzeniu nowych partnerów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Skała

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele prościej zrobić witrynę www od początku zachowując czas i środki finansowe. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza www się po prostu zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego dodatkowo proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja strony www może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony ważna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Skała

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w początkowym etapie ich projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości dodatkowych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się uczynić aby poprawić jej efektywność i widoczność w Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Skała

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony www należy szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a również projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto skupiają się na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w przypadku kiedy masz wrażenie, że Twoja strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dogodny moment, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Często konieczny jest generalny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Bardzo dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga