Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Słomniki

Obszar usług: Słomniki - powiat krakowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy solidne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie przystosowana do sfery biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Słomniki

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Te podstawowe z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego podania kosztu stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy także bez wersji edytowalnej. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: większych wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Słomniki

Czy posiadasz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się dokonać analizy gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie lepiej zaprojektować stronę www od nowa zachowując czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza strona zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryny może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy www ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Słomniki

Fundamentem efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowym etapie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości zbędnych wydatków. Niejednokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby polepszyć jej efektywność oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ważnych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Słomniki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu witryny www należy szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Klienci, a również sami projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci do tego skupiają się na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. A więc jeśli odnosisz wrażenie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł idealny okres, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Niejednokrotnie jednak konieczny jest generalny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy treści. Bardzo dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga