Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Szprotawa

Obszar usług: Szprotawa - powiat żagański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google gdyż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona internetowa jest w każdym calu dobrana do niuansów działalności oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szprotawa

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Solidnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy też bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowych kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szprotawa

Czy masz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie jest przyczyna problemu. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej zaprojektować stronę www od zera oszczędzając czas oraz środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza www się po prostu zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu www istotna jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szprotawa

Fundamentem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już na wczesnym etapie jej tworzenia, aby uniknąć na przyszłość kolejnych wydatków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy zmienić aby udoskonalić jej kondycję i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ważnych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Szprotawa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony internetowej należy szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem, a łatwością w obsłudze. Klienci, a również sami wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć trudności z określeniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy poza tym koncentrują się na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Gdy masz przeczucie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł stosowny moment, by się do nas zgłosić. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zabrać się za działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga