Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gozdnica

Obszar usług: Gozdnica - powiat żagański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie przystosowana do tematyki branży i grupy finalnej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gozdnica

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej precyzyjnego podania wartości wykonania strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Starannie zakodowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity w postaci: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu więcej kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gozdnica

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie prościej zrobić stronę www od podstaw zaoszczędzając czas i środki finansowe. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy witryny www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gozdnica

Filarem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już z początku jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości kolejnych wydatków. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby polepszyć jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem ważnych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Gozdnica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, a także projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć kłopotów z określeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc jeśli odnosisz przeczucie, że Państwa witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przedsięwziąć działania. Często konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga