Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ żagański

Obszar usług: Żagań, Gozdnica, Brzeźnica, Iłowa, Małomice, Niegosławice, Szprotawa, Wymiarki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona jest we wszelkim calu dostosowana do niuansów branży i grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
żagański

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te najważniejsze z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego podania wartości stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, spełniają w pełni wymagania wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezmiernie znaczącą pod kątem widzenia Google. Starannie wykonana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy także bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: wyświetleń strony, przyciągnięciu dodatkowej ilości klientów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
żagański

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy dokonać analizy gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej wykonać portal www od podstaw zachowując czas i fundusze. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, iż nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy portalu istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
żagański

Warunkiem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości zbędnych kosztów. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby usprawnić jej kondycję i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www żagański

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony internetowej warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale także projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematu z określeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci do tego przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. Gdy odnosisz odczucie, że Twoja strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dogodny moment, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wyszukiwarkach. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przedsięwziąć działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga