Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Iłowa

Obszar usług: Iłowa - powiat żagański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dostosowana do gałęzi działalności oraz grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Iłowa

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości serwisy. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu wykonania strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy też bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, przyciągnięciu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Iłowa

Czy masz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować portal www od nowa zaoszczędzając czas i fundusze. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, iż nasza witryna się po prostu zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego również oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Iłowa

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już na samym początku jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość zbędnych kosztów. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby polepszyć jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Iłowa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu witryny www warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a użytkowością. Klienci, a również sami projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć kłopotów z określeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci do tego przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji witryny www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc gdy masz wrażenie, że Twoja strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł stosowny moment, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga