Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Małomice

Obszar usług: Małomice - powiat żagański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w Google ponieważ są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dostosowana do niuansów działalności oraz grupy końcowej, dla jakiej jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Małomice

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Podstawowe z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego podania wartości stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szczególnie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Prawidłowo zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy również bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: wyświetleń, pozyskaniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Małomice

Czy masz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozgryźć gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować portal od zera przyoszczędzając czas i finanse. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja strony może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Małomice

Filarem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych wydatków. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby podnieść jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Małomice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania witryny warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Klienci, jak również sami projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo zwracają uwagę na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc gdy masz przeczucie, że Wasza witryna nie działa właściwie, to przyszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji rozpocząć działania. Często konieczny jest generalny remont, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga