Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lubraniec

Obszar usług: Lubraniec - powiat włocławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane solidnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona jest we wszelkim calu dostosowana do sektora biznesu i grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lubraniec

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego wyliczenia wartości wykonania strony www. Strony, które tworzymy, wypełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie ważną z punktu widzenia Google. Sumiennie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy też bez wersji CMS. Po skończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu nowych partnerów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lubraniec

Czy dysponujesz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy rozszyfrować gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze ma sens. Czasami o wiele lepiej zrobić portal od nowa zachowując czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny www może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy strony www istotna jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lubraniec

Warunkiem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już z początku ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość kolejnych kosztów. Dość często klienci kontaktują się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z najważniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Lubraniec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu warto przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, jak również sami projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemów z określeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy poza tym przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji witryny, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy masz odczucie, że Wasza strona www nie działa właściwie, to nadszedł właściwy moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu rozpocząć działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Nieustannie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga