Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Izbica Kujawska

Obszar usług: Izbica Kujawska - powiat włocławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona jest w każdym calu dobrana do specjalności biznesu oraz grupy końcowej, dla której jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Izbica Kujawska

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości portale. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Te najważniejsze z nich przedstawiliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Prawidłowo zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu nowych klientów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Izbica Kujawska

Czy posiadasz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się określić gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie lepiej zaprojektować stronę od zera zaoszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza www się po prostu postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Izbica Kujawska

Filarem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już na samym początku ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość kolejnych środków. Często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby uefektywnić jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Izbica Kujawska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w obsłudze. Klienci, ale także wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematów z określeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego skupiają się na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji strony, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. Jeśli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł właściwy czas, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Nierzadko jednak konieczna jest modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga