Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lubień Kujawski

Obszar usług: Lubień Kujawski - powiat włocławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była stale udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po skończeniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest we wszelkim calu przystosowana do zakresu działalności i grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kombinacja wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lubień Kujawski

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Dobrze zakodowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy także bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu więcej kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lubień Kujawski

Czy użytkujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy określić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele lepiej wykonać witrynę od nowa oszczędzając czas oraz środki finansowe. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego też proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy strony www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lubień Kujawski

Warunkiem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już na samym początku ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych kosztów. Często klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby poprawić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Lubień Kujawski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu www należy w szczególności zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytkowością. Kontrahenci, ale także sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy dodatkowo przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł właściwy moment, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przystąpić do działania. Niejednokrotnie jednak konieczny jest generalny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Stosownie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga