Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Brześć Kujawski

Obszar usług: Brześć Kujawski - powiat włocławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do obszaru branży oraz grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Brześć Kujawski

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Podstawowe z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Starannie zakodowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy też bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń, pozyskaniu większej ilości partnerów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Brześć Kujawski

Czy posiadasz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie jest powód takiej sytuacji. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić portal od nowa oszczędzając czas oraz finanse. Niemal wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, że nasza witryna www po prostu się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn www może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy www istotna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Brześć Kujawski

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już we wczesnym etapie jej projektowania, aby zapobiec w przyszłości powtórnych kosztów. Wielokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby poprawić jej efektywność i widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Brześć Kujawski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony należy szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Klienci, a także projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie strony. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemów z ustaleniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci poza tym skupiają się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy masz przeczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga