Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Chodecz

Obszar usług: Chodecz - powiat włocławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalizacji biznesu i grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chodecz

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Te podstawowe z nich przedstawiliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Solidnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy zarówno bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chodecz

Czy użytkujesz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się dojść gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować witrynę www od nowa oszczędzając czas i finanse. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa strony www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy strony www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chodecz

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już na samym początku ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość zbędnych kosztów. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby podciągnąć jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem zasadniczych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Chodecz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu witryny www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a użytkowością. Kontrahenci, a także projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemów z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy do tego przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. A więc w wypadku gdy odnosisz przeczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł zasadny czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Często bywa tak że potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Stale zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy treści. Mądrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga