Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Jeziorany

Obszar usług: Jeziorany - powiat olsztyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza oferta była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas praca jest w każdym aspekcie dobrana do sektora biznesu i grupy końcowej, dla której jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jeziorany

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie znaczącą z punktu widzenia Google. Dobrze stworzona i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy też bez wersji CMS. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń strony, pozyskaniu więcej partnerów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jeziorany

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy rozpoznać gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować stronę od zera zaoszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja stron www może okazać się nieopłacalna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jeziorany

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już na wczesnym etapie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Dosyć często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Jeziorany

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem portalu, a funkcjonalnością. Klienci, ale także sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć trudności z określeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci ponadto przywiązują uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. Jeżeli odnosisz odczucie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł najlepszy czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla Państwa darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji podjąć działania. Często bywa tak że konieczna jest modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Mądrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga