Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Olsztynek

Obszar usług: Olsztynek - powiat olsztyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do niuansów działalności i grupy końcowej, dla jakiej jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Olsztynek

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Podstawowe z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Prawidłowo zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy również bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści w postaci: odsłon strony, przyciągnięciu nowych klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Olsztynek

Czy masz już swoją stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zdiagnozować gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować portal od podstaw zaoszczędzając czas oraz środki. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Często bywa jednak tak, iż nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego dodatkowo wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa strony www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji lub naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Olsztynek

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w początkowym etapie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości kolejnych środków. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby usprawnić jej efektywność i pozycję w Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Olsztynek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w obsłudze. Klienci, a również projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci dodatkowo koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony www, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. Gdy masz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dobry czas, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przejść do działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga