Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Dobre Miasto

Obszar usług: Dobre Miasto - powiat olsztyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce gdyż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest w każdym aspekcie dostosowana do sfery działalności oraz grupy końcowej, pod jaką jest programowana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Dobre Miasto

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego podania ceny wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Porządnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy także bez wersji z edycją treści. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity pod postacią: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu większej ilości kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Dobre Miasto

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wskazać gdzie leży powód problemu. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić witrynę od nowa oszczędzając czas oraz fundusze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, że nasza www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy strony www ważna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Dobre Miasto

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już na samym początku ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość powtórnych wydatków. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy zmienić aby podciągnąć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Dobre Miasto

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a funkcjonalnością. Klienci, a również sami projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemu z określeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. Jeżeli masz wrażenie, że Twoja strona www nie działa właściwie, to przyszedł idealny moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przedsięwziąć działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga