Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Barczewo

Obszar usług: Barczewo - powiat olsztyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury strony w taki sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane poprawnie i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dobrana do sfery branży oraz grupy finalnej, dla jakiej jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To owocna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Barczewo

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej szczegółowego obliczenia wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Dobrze zakodowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: wyświetleń, pozyskaniu nowych kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Barczewo

Czy masz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się dojść gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami lepiej zrobić portal www od początku przyoszczędzając czas i środki finansowe. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego również świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy portalu www istotna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Barczewo

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już z początku jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość zbędnych kosztów. Dosyć często klienci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Barczewo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Klienci, a ponadto sami projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć trudności z określeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy dodatkowo przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przystąpić do działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły stale zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga