Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Biskupiec

Obszar usług: Biskupiec - powiat olsztyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po uruchomieniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest w każdym calu dobrana do specjalności biznesu i grupy finalnej, pod jaką jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Biskupiec

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Te najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Solidnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy też bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Biskupiec

Czy masz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się dojść gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić stronę od nowa przyoszczędzając czas i środki finansowe. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza www tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji lub naprawy www istotna jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Biskupiec

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w pierwszej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych środków. Bardzo często klienci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby poprawić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z decydujących czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się!Strony www Biskupiec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia portalu www należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a użytecznością. Klienci, a także wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemów z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji strony www, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc jeśli masz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł idealny okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa wziąć się do działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga