Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Suchań

Obszar usług: Suchań - powiat stargardzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do gałęzi biznesu i grupy docelowej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Suchań

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości portale. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu wykonania strony www. Portale, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Dobrze zakodowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy także bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowej ilości partnerów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Suchań

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie leży powód niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować portal www od nowa oszczędzając czas i finanse. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, iż nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony www może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy www istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Suchań

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie ich projektowania, aby uniknąć na przyszłość zbędnych środków. Często klienci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej efektywność i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ważnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Wypróbuj to!Strony www Suchań

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony należy szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. Więc jeżeli masz przeczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł stosowny czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przystąpić do działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Dobrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga