Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Ińsko

Obszar usług: Ińsko - powiat stargardzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do sfery działalności i grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ińsko

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce znaczącą z punktu widzenia Google. Porządnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu nowych kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ińsko

Czy dysponujesz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie jest powód takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele prościej zrobić witrynę od podstaw oszczędzając czas oraz pieniądze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ińsko

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość kolejnych wydatków. Często klienci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby polepszyć jej efektywność oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Ińsko

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu warto szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem strony, a używalnością. Klienci, a również projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej zwracają uwagę na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc gdy masz odczucie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł właściwy czas, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wyszukiwarkach. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa podjąć działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga