Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Chociwel

Obszar usług: Chociwel - powiat stargardzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była stale aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas praca jest w każdym aspekcie dobrana do specjalizacji biznesu i grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To efektywna kompozycja wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chociwel

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Najważniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego obliczenia ceny wykonania strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie istotną z punktu widzenia Google. Poprawnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy również bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu więcej klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chociwel

Czy użytkujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy dojść gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest warta. Czasami lepiej zrobić portal www od nowa zaoszczędzając czas i fundusze. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza strona się po prostu postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chociwel

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już z początku jej tworzenia, aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby usprawnić jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Chociwel

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem, a funkcjonalnością. Kontrahenci, a także sami projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc kiedy masz wrażenie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dobry okres, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga