Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ stargardzki

Obszar usług: Stargard, Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Suchań.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do sektora działalności i grupy finalnej, dla której jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To owocna mieszanka wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
stargardzki

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego podania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie ważną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Starannie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe profity w postaci: wyświetleń, sprowadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
stargardzki

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozpoznać gdzie jest powód takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie prościej wykonać witrynę od nowa zachowując czas oraz środki pieniężne. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego też oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www istotna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
stargardzki

Podstawą efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Niejednokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby polepszyć jej kondycję oraz widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www stargardzki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem, a użytecznością. Klienci, a ponadto sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematu z określeniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy ponadto koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Więc jeżeli masz odczucie, że Twoja witryna nie działa właściwie, to przyszedł stosowny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wyszukiwarkach. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły ciągle zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga