Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Dobrzany

Obszar usług: Dobrzany - powiat stargardzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do sektora biznesu i grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Dobrzany

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Najistotniejsze z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej precyzyjnego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo istotną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Dobrzany

Czy dysponujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zorientować się gdzie jest powód niepowodzenia. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować witrynę od podstaw oszczędzając czas oraz środki finansowe. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Dobrzany

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych wydatków. Dość często klienci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby ulepszyć jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Dobrzany

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony internetowej należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w obsłudze. Klienci, jak również projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy poza tym koncentrują się na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji witryny, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. Gdy masz wrażenie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł idealny okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was podjąć działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego cyklicznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga