Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Paczków

Obszar usług: Paczków - powiat nyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza oferta była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Dostosowaną funkcjonalnie

Kodowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Z szybką widocznością w Google

Strony ukazują się szybko w Google gdyż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do obszaru branży i grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Paczków

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niezwykle znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Solidnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane korzyści pod postacią: wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Paczków

Czy masz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się zorientować się gdzie jest powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie lepiej wykonać stronę od podstaw zaoszczędzając czas i fundusze. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego również proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy www ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Paczków

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już w początkowym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość powtórnych wydatków. Często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby usprawnić jej kondycję oraz pozycję w Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Paczków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Klienci, a również sami projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci dodatkowo przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko konieczna jest modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga