Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Głuchołazy

Obszar usług: Głuchołazy - powiat nyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była stale aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane poprawnie i zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dostosowana do specjalizacji biznesu oraz grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Głuchołazy

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości serwisy. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego podania wartości stworzenia strony www. Portale, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Umiejętnie stworzona i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy również bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: większej liczby odsłon, przyciągnięciu nowych partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Głuchołazy

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wgłębić się gdzie jest powód takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami lepiej wykonać stronę od zera zaoszczędzając czas i środki pieniężne. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Głuchołazy

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już we wczesnej fazie jej tworzenia, aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych wydatków. Często klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby polepszyć jej kondycję oraz pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www Głuchołazy

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Klienci, a ponadto wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemów z zauważeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w wypadku gdy odnosisz przeczucie, że Twoja strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dobry czas, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przedsięwziąć działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga