Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Otmuchów

Obszar usług: Otmuchów - powiat nyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była stale udoskonalana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu.

Dostosowaną funkcjonalnie

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Z szybką widocznością w Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest w każdym calu dobrana do sfery branży i grupy docelowej, dla jakiej jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Otmuchów

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te podstawowe z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Umiejętnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: odsłon strony, zgromadzeniu dodatkowych klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Otmuchów

Czy dysponujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy określić gdzie jest powód problemu. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać witrynę od podstaw przyoszczędzając czas oraz środki. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna www się po prostu postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny www ważna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej skuteczność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Otmuchów

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już we wczesnej fazie ich projektowania, aby uniknąć w przyszłości powtórnych środków. Dość często klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby uefektywnić jej kondycję oraz widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Otmuchów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu należy szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem, a użytecznością. Klienci, jak też sami projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z określeniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji portalu www, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. Jeśli masz wrażenie, że Wasza strona nie działa właściwie, to nadszedł właściwy czas, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przejść do działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga