Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Korfantów

Obszar usług: Korfantów - powiat nyski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Dostosowaną funkcjonalnie

Kodowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zoptymalizowaną pod SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce gdyż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do tematyki działalności i grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Korfantów

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Sumiennie stworzona i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy też bez wersji edytowalnej. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, pozyskaniu nowych klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Korfantów

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wybadać gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie znacznie lepiej wykonać witrynę www od podstaw zachowując czas oraz finanse. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny istotna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Korfantów

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość powtórnych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby podciągnąć jej efektywność oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Korfantów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Klienci, jak również wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemu z zauważeniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci dodatkowo zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w wypadku kiedy odnosisz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł stosowny czas, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wyszukiwarkach. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga