Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ nyski

Obszar usług: Nysa, Głuchołazy, Kamiennik, Otmuchów, Paczków, Pakosławice, Skoroszyce, Korfantów, Łambinowice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w Google gdyż są projektowane profesjonalnie i zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie przystosowana do sfery branży oraz grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
nyski

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości strony www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania ceny stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Porządnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy również bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane korzyści pod postacią: odsłon strony, pozyskaniu nowych kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
nyski

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy zorientować się gdzie leży przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie prościej wykonać witrynę od zera oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja stron może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
nyski

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już we wczesnej fazie jej tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość zbędnych wydatków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby usprawnić jej efektywność oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www nyski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a również sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. Jeżeli masz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa właściwie, to nadszedł stosowny okres, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla Państwa darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Nierzadko jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga