Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Stary Sącz

Obszar usług: Stary Sącz - powiat nowosądecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była permanentnie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Dostosowaną funkcjonalnie

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Z szybką widocznością w Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas praca jest we wszelkim calu dobrana do tematyki biznesu i grupy docelowej, dla której jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Stary Sącz

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości serwisy. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Podstawowe z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: odsłon strony, zgromadzeniu więcej klientów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Stary Sącz

Czy użytkujesz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wskazać gdzie jest powód takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej zaprojektować stronę od nowa zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Z reguły jest jednak tak, że nasza www tylko się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Stary Sącz

Podstawą efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już na samym początku ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość kolejnych kosztów. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby poprawić jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Sprawdź to!Strony www Stary Sącz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytecznością. Klienci, jak też wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci poza tym skupiają się na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w wypadku kiedy masz przeczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł właściwy moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zacząć działania. Czasem konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga