Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Grybów

Obszar usług: Grybów - powiat nowosądecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są wykonywane solidnie i zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do sektora branży i grupy docelowej, pod jaką jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Grybów

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Te najważniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości wykonania strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo znaczącą z punktu widzenia Google. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy zarówno bez wersji CMS. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: odsłon strony, sprowadzeniu więcej partnerów biznesowych oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Grybów

Czy posiadasz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy określić gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować stronę od początku zachowując czas i środki pieniężne. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www po prostu się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa portalu może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy strony www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Grybów

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już na samym początku ich projektowania, aby uniknąć w przyszłości późniejszych środków. Dosyć często klienci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby usprawnić jej kondycję i pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Grybów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a wygodą użytkowania. Klienci, ale również sami wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji portalu www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy masz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł zasadny okres, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wyszukiwarkach. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Często jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły ciągle zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga