Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Piwniczna-Zdrój

Obszar usług: Piwniczna-Zdrój - powiat nowosądecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Dostosowaną funkcjonalnie

Projektowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Z szybką widocznością w Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest w każdym calu przystosowana do obszaru biznesu i grupy finalnej, dla jakiej jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Piwniczna-Zdrój

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa aspektów. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Umiejętnie stworzona i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy również bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu większej ilości klientów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Piwniczna-Zdrój

Czy masz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozgryźć gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić witrynę www od podstaw zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, iż nasza www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu znacząca jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Piwniczna-Zdrój

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości następnych środków pieniężnych. Często klienci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby poprawić jej efektywność oraz widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Piwniczna-Zdrój

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytecznością. Klienci, jak też sami projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny www, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku gdy odnosisz odczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł najlepszy okres, by się z nami skontaktować. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wyszukiwarkach. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga