Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Krynica-Zdrój

Obszar usług: Krynica-Zdrój - powiat nowosądecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona jest w każdym calu dobrana do specjalizacji branży i grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Krynica-Zdrój

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego podania wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą zasadniczo istotną z punktu widzenia Google. Przemyślanie stworzona i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy również bez wersji CMS. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: większej liczby odsłon, pozyskaniu większej ilości kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Krynica-Zdrój

Czy użytkujesz już własną stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozpoznać gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze ma sens. Czasami znacznie lepiej zrobić stronę www od zera przyoszczędzając czas i środki pieniężne. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna www po prostu się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja strony www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej efektywność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Krynica-Zdrój

Filarem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość zbędnych środków pieniężnych. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby podciągnąć jej efektywność oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z podstawowych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!



Strony www Krynica-Zdrój

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny należy szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem strony, a funkcjonalnością. Kontrahenci, a ponadto wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemów z ustaleniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci poza tym koncentrują się na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy odnosisz odczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Nierzadko jednak konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga