Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Muszyna

Obszar usług: Muszyna - powiat nowosądecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po skończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w Google gdyż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas praca jest w każdym calu dobrana do niuansów biznesu oraz grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Muszyna

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu czynników. Te najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania wartości wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity w postaci: odsłon strony, sprowadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Muszyna

Czy masz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wgłębić się gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Czasami lepiej zaprojektować stronę www od nowa zachowując czas i fundusze. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna po prostu się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, toteż oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Muszyna

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już we wczesnym etapie jej tworzenia, aby uniknąć na przyszłość zbędnych środków. Dość często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy uczynić aby poprawić jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Muszyna

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu witryny www warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji strony www, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w wypadku kiedy masz odczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł właściwy moment, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga