Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Szklarska Poręba

Obszar usług: Szklarska Poręba - powiat jeleniogórski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w taki sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane solidnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do sektora biznesu i grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szklarska Poręba

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Podstawowe z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity pod postacią: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu nowych partnerów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szklarska Poręba

Czy masz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozszyfrować gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie lepiej zrobić stronę www od nowa oszczędzając czas i środki pieniężne. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna www się po prostu zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy www istotna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szklarska Poręba

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już z początku jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość następnych kosztów. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby podnieść jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Szklarska Poręba

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu www warto w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale także sami wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej zwracają uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc jeśli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna nie działa prawidłowo, to przyszedł stosowny okres, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga