Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kowary

Obszar usług: Kowary - powiat jeleniogórski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna jest we wszelkim calu przystosowana do niuansów działalności i grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kowary

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Te najważniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego oszacowania wartości wykonania strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle istotną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy też bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kowary

Czy dysponujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wybadać gdzie leży powód problemu. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zrobić portal www od nowa zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kowary

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych środków. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z podstawowych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem najważniejszych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Kowary

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Klienci, ale również sami projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z określeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy oprócz tego koncentrują się na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji strony, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w przypadku gdy odnosisz odczucie, że Twoja strona nie działa prawidłowo, to przyszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga