Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Piechowice

Obszar usług: Piechowice - powiat jeleniogórski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po skończeniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do specjalizacji branży i grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Piechowice

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Te najistotniejsze z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania wartości stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Prawidłowo stworzona i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe profity w postaci: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Piechowice

Czy dysponujesz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie jest powód niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele prościej zrobić portal www od nowa zaoszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza strona się po prostu zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Piechowice

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już z początku jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość dodatkowych środków pieniężnych. Często klienci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby polepszyć jej efektywność oraz widoczność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Piechowice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, jak również sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego zwracają uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. Gdy odnosisz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł dogodny czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Stosownie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga