Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Karpacz

Obszar usług: Karpacz - powiat jeleniogórski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do gałęzi branży i grupy końcowej, dla której jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Karpacz

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia wartości wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Karpacz

Czy masz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W skład naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej wykonać stronę www od podstaw przyoszczędzając czas i środki pieniężne. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna się po prostu zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego również świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy strony znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Karpacz

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już we wczesnym etapie jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość kolejnych środków. Bardzo często klienci kontaktują się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby usprawnić jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Karpacz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, a ponadto wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemów z określeniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci co więcej przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji witryny www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku gdy odnosisz odczucie, że Wasza witryna nie działa właściwie, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla was bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga