Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ jeleniogórski

Obszar usług: Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba, Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, Stara Kamienica.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była stale aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu przystosowana do zakresu biznesu i grupy końcowej, dla której jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
jeleniogórski

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia wartości wykonania strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Rzetelnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
jeleniogórski

Czy masz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozszyfrować gdzie leży przyczyna problemu. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie lepiej zrobić witrynę od zera przyoszczędzając czas i finanse. Prawie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu istotna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
jeleniogórski

Podstawą efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość następnych wydatków. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby podnieść jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www jeleniogórski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony www warto szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w obsłudze. Klienci, a także sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematów z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku kiedy odnosisz odczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga