Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zalewo

Obszar usług: Zalewo - powiat iławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest we wszelkim calu dobrana do sektora działalności i grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zalewo

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości wizytówki stron www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego podania wartości wykonania strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Umiejętnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy także bez wersji CMS. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych klientów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zalewo

Czy posiadasz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie leży powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele prościej zrobić stronę www od zera zachowując czas i środki finansowe. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa strony www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony istotna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zalewo

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w pierwszej fazie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości dodatkowych środków pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się uczynić aby podciągnąć jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Zalewo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony warto szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Klienci, ale także projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z określeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci do tego skupiają się na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł stosowny moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Skutecznie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga