Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lubawa

Obszar usług: Lubawa - powiat iławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do gałęzi biznesu oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lubawa

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego obliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek. Porządnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy także bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych partnerów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lubawa

Czy użytkujesz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy odkryć gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować witrynę www od podstaw oszczędzając czas oraz środki finansowe. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna www tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa stron może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z nami celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lubawa

Warunkiem efektywnej widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już we wczesnym etapie ich projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość późniejszych nakładów pieniężnych. Dość często klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby udoskonalić jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Lubawa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a również sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci dodatkowo skupiają się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc jeśli masz wrażenie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to nadszedł właściwy moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga