Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kisielice

Obszar usług: Kisielice - powiat iławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza oferta była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google gdyż są projektowane poprawnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dobrana do niuansów biznesu i grupy finalnej, dla której jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kisielice

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Te najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania ceny stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Dobrze wykonana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy także bez wersji edytowalnej. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: większych wyświetleń strony, pozyskaniu więcej partnerów biznesowych oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kisielice

Czy użytkujesz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy ustalić gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie lepiej zrobić portal www od nowa oszczędzając czas i fundusze. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna www się po prostu postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja witryny może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony www ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kisielice

Fundamentem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już w początkowej fazie jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość zbędnych nakładów pieniężnych. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się uczynić aby polepszyć jej efektywność oraz widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Kisielice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny www warto szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Klienci, ale także sami projektanci, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na oprawie strony www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci do tego skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w przypadku kiedy masz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł dogodny moment, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Stosownie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga