Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ iławski

Obszar usług: Iława, Lubawa, Kisielice, Susz, Zalewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po uruchomieniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dostosowana do specjalizacji działalności oraz grupy finalnej, dla której jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
iławski

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy także bez wersji CMS. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
iławski

Czy masz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się określić gdzie jest powód niepowodzenia. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Czasami znacznie prościej wykonać witrynę od początku przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna www tylko się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja strony może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy portalu znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
iławski

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już w początkowej fazie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Często klienci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby poprawić jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www iławski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu www warto w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytkowością. Klienci, ale także projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą sprawą jest skupienie się na oprawie portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci do tego przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. Gdy odnosisz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zabrać się za działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły ciągle zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Mądrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga