Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Susz

Obszar usług: Susz - powiat iławski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zakodowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dostosowana do specjalności biznesu i grupy docelowej, dla której jest tworzona. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Susz

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości wizytówki stron. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Poprawnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy także bez wersji CMS. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści w postaci: większej liczby odsłon, pozyskaniu więcej kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Susz

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wskazać gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować witrynę www od początku przyoszczędzając czas oraz środki. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryn www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Susz

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już z początku jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości późniejszych środków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby ulepszyć jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Susz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony internetowej należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak też wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy do tego przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. Jeżeli odnosisz odczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł najlepszy moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji rozpocząć działania. Często jednak konieczny jest generalny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga