Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Toszek

Obszar usług: Toszek - powiat gliwicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była na bieżąco aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w Google ponieważ są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do obszaru branży oraz grupy docelowej, dla jakiej jest programowana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Toszek

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony www. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Podstawowe z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia wartości stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie istotną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Umiejętnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy też bez wersji CMS. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowej ilości klientów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Toszek

Czy masz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się odkryć gdzie leży powód takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele lepiej zrobić stronę www od nowa zachowując czas oraz finanse. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Z reguły jest jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej produktywność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Toszek

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już we wczesnym etapie ich projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Bardzo często klienci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby polepszyć jej efektywność i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Toszek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu www warto w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej stroną wizualną, a funkcjonalnością. Kontrahenci, a także projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci poza tym skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji portalu www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc w wypadku kiedy masz odczucie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł dogodny moment, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przedsięwziąć działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga